Podziękowania

Podziękowania

Serdeczne Podziękowania dla całej Restauracji „Europejska” oraz szefowej Pani Renaty Tkaczyk za zorganizowanie naszego drugiego najpiękniejszego dnia w życiu.

Agnieszka, Lenka, Paweł Boczula

 

Droga Pani Renatko! Prosto z serca składamy najserdeczniejsze podziękowania za wspaniałą organizację wesela, za cały trud jaki Państwo włożyli w przygotowywanie i obsługę w najważniejszym dniu naszego życia. Dziękujemy w imieniu naszym, rodziców, oraz wszystkich gości!

Agnieszka i Michał Żemełka

 

Pani Renatko! Serdecznie dziękujemy za niezapomnianą noc! Lepszego wesela byśmy sobie NIE WYMARZYLI! Obsługa profesjonalna, cudowna atmosfera, przepiękny wystrój sali! A jedzenie to normalnie „niebo w gębie”. Zarówno My jak i goście bawiliśmy się REWELACYJNIE!

Karol Deka, Katarzyna Zając-Deka Pozdrawiamy i ślemy buziaczki.
Droga Pani Renato! Z całego serca dziękujemy za wesele tak piękne, jak tylko można było sobie wymarzyć. Super dekoracja, przepyszne jedzenie i miła obsługa. Na zawsze te chwile zostaną w naszej pamięci. Dziękujemy i na pewno polecimy Restaurację „EUROPEJSKA” dalej.
Hanna i Mariusz Kinder
Dziękujemy za Wesele Naszych Marzeń, które odbyło się 12 lipca 2013 roku. Uściski dla Pani Renaty Tkaczyk szefowej Restauracji „Europejskiej”.
Młodzi: Marzenka i Daniel