Nie ma chyba większej radości, gdy na świecie pojawia się nowonarodzone dziecko. Rodzice, chrzestni i cała rodzina małego człowieka chce z radością uczcić to wyjątkowe wydarzenie. To jeden z największych powodów do radości i świętowania, dlatego nasza restauracja i na tę wyjątkową okazję przygotuje dla Państwa zarówno małe, jak i duże przyjęcie z okazji Chrztu Świętego. Nasza wykwalifikowana kadra zadba nie tylko o każdy szczegół rodzinnego spotkania, ale także o wyjątkową i niepowtarzalną jego atmosferę. Do zaoferowania mamy także bogate menu, które z pewnością uświetni tę wyjątkową i rodzinną uroczystość. Zadbamy także o wystrój sali, który będzie idealnie pasował do indywidualnego charakteru tego rodzinnego święta. By spełnić Państwa oczekiwania jesteśmy bardzo elastyczni i umiemy pod tym kątem spełniać dosłownie każde życzenie. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego niemożliwe jest, żeby nie byli Państwo zadowoleni z naszych usług. Nie tylko słuchamy tego, czego oczekują nasi Klienci, ale także fachowo doradzamy nie tylko w kwestii serwowanych posiłków i przekąsek, ale również w sprawie wystroju sali, ewentualnego zespołu muzycznego, kamerzysty, czy też fotografa.

Spraw by chrzest Twojego dziecka był wyjątkowym i niezapomnianym wydarzeniem rodzinnym. Z nami nie tylko masz gwarancję perfekcyjnej organizacji przyjęcia, ale także zapewniamy niepowtarzalną atmosferę i obsługę na najwyższym poziomie, a to wszystko w optymalnych i konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do kontaktu z nami. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Ceny uzgadniamy indywidualnie.

Szczegóły związane z organizacją przyjęcia z okazji Chrztu Świętego i wszystko, co jest niezbędne do jego perfekcyjnego przygotowania omawiane jest indywidualnie na dwa tygodnie przed datą planowanej uroczystości.

Alkohol należy zorganizować we własnym zakresie.
Szczegóły oraz ilość osób omawiamy indywidualnie z dwutygodniowym wyprzedzeniem.

Alkohol organizowany we własnym zakresie.