Nasze wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej, a także szczere i otwarte podejście do naszych Klientów i nieustanna satysfakcja z wykonywanej przez nas pracy sprawia, że do każdego spotkania rodzinnego podchodzimy, jak do wyjątkowego wyzwania, które chcemy zrealizować na najwyższym, unikalnym poziomie. Chcemy, aby nasze imprezy rodzinne były jedyne w swoim rodzaju, a nasi Klienci z łezką szczęścia w oku je wspominali. Bo u nas najważniejsi są ludzie i ich pragnienia, które my realizujemy. Nasza załoga dołoży wszelkich starań, by każde spotkanie było tym wyjątkowym. Gwarantujemy tylko niezapomniane przeżycia, bo wiemy, że „ w życiu piękne są tylko chwile”.

Obiad rodzinny, a może zaręczynowe przyjęcie lub rocznica ślubu wśród bliskich? Mamy specjalne menu, ale też nie pozostajemy obojętni na pragnienia naszych Klientów, które chętnie realizujemy. Doradzimy, jakie wybrać dania główne, a jakie desery. Pomożemy wybrać dekoracje i postaramy się stworzyć niezwykłą atmosferę przyprawioną wykwintnym smakiem naszych potraw. By wszystko było tak niezwykłe, jak z niesamowitego snu. Tylko od Państwa zależy, czy pozwolicie nam zorganizować swoją wymarzoną rodzinną imprezę. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Atrakcyjna cena - już od 65 zł za osobę.

Szczegóły związane z organizacją imprezy rodzinnej i wszystko, co jest niezbędne do jej perfekcyjnego przygotowania omawiane jest indywidualnie na dwa tygodnie przed datą planowanej uroczystości.

Alkohol należy zorganizować we własnym zakresie.