Miło nam powitać Państwa w Restauracji Europejskiej.

Organizacją imprez na koszalińskim rynku zajmujemy się od niemal 25. lat! Zaczynaliśmy w 1993 roku od przygotowywania imprez okolicznościowych w wynajmowanych lokalach klubowych. Na szczęście w 2006 roku spełniło się nasze największe marzenie o własnym lokalu i pięknym miejscu, w którym do dnia dzisiejszego organizujemy najlepiej, jak potrafimy: przyjęcia weselne, chrzciny, różnorodne uroczystości rodzinne, spotkania firmowe,a także każde inne spotkania o charakterze zamkniętym.

Nowoczesny obiekt, który oddaliśmy do Państwa dyspozycji, posiada dwie przestronne sale mieszczące do 180 osób. Nasze sale są wyposażone w funkcjonalny system wentylacyjno – klimatyzacyjny. Mamy doświadczonych i utalentowanych kucharzy, którzy są w stanie dla Państwa przygotować wykwintne dania i przekąski, które doskonale uświetnią każdą uroczystość rodzinną i firmową, a dzięki temu nasze przyjęcia staną się niezapomnianym wydarzeniem w Państwa życiu. Każdą uroczystość przygotowujemy ze starannym uwzględnieniem indywidualnych potrzeb naszych Gości, służąc jednocześnie w każdej chwili radą i pomocą. Jesteśmy w stanie przygotować sami, nie angażując Państwa całe przyjęcie, ale także jesteśmy na tyle elastyczni, by spełnić Państwa najbardziej wymagające oczekiwania i spełnić niemal każde życzenie, jeśli tylko znajduje się w zasięgu naszych możliwości.

Zdecydowanym atutem Restauracji Europejskiej jest całodobowa ochrona obiektu, która gwarantuje bezpieczeństwo i niezmącony spokój podczas przyjęcia. Do zaoferowania naszym Gościom mamy także stylowy apartament, pokoje gościnne i zamknięty parking samochodowy. Możemy również, bez cienia zbędnej pokory, pochwalić się pięknym ogrodem, który otacza naszą restaurację i dodaje jej niesamowitego uroku i jednocześnie jest romantycznym plenerem do wykonywania pięknych fotografii na łonie natury, które z pewnością będą miłymi pamiątkami z pobytu u nas.

Serdecznie Państwa zapraszamy do nas. Rodzinna atmosfera, profesjonalna organizacja przyjęć, przepyszne potrawy, a także przepiękne okoliczności przyrody czekają. Zaszczytem dla nas będzie Państwa gościć w naszej restauracji. Zapraszamy serdecznie!